O nás

Vážení návštěvníci www.jlp.cz,

těší nás, že jste zavítali na náš web a rádi bychom se Vám představili v několika krátkých, ale pro naši firmu výstižných bodech.

Česká rodinná firma

J.L.P.-BIJOUX s.r.o. je česká rodinná firma zabývající se výrobou bižuterie, módních doplňků, reklamních předmětů a kovodílů. Jako firma na trhu působíme od roku 1999. Původně jako FOP, následně došlo k transformaci na spol. s.r.o.. Od počátků sídlíme v Jablonci nad Nisou, který je neodmyslitelně spjat s tradicí výroby bižuterie, na kterou úspěšně navazujeme a dále v ní pokračujeme.

Kovy, sklo a bižuterii máme v krvi

Ačkoli jako firma působíme od roku 1999, tak v současnosti jsme v naší rodině již třetí generací, která se pohybuje v oblasti skla a bižuterie a své zkušenosti si nadále předáváme. Výsledky naší práce si můžete prohlédnout ve fotogalerii.

Fair play

Zakládáme si na "Fair play" podnikání a dodržujeme autorství a exkluzivitu vzorů našich zákazníků. Díky tomu se na nás obracejí i ostatní výrobci bižuterie, kteří jsou současně i naši konkurenti, ale nemají potřebné technologie. Nechávají si u nás vyrábět jejich vlastní komponenty nebo celé kolekce aniž by se museli bát o to, že jejich vzory budeme kopírovat či nabízet někomu jinému.

Máme za sebou známá jména

Vedle výroby vlastní kolekce bižuterie a kovodílů se zabýváme i výrobou pro známé obchodní značky. Mezi naše zákazníky patří významné módní nebo obchodní značky a návrháři jako jsou PIETRO FILIPI, Beata Rajská, Iveta Pecuchová Bílová. Mezi naše zákazníky patří také Pilsner Urquel, Tedom, Meopta, Magistrát hl. města Prahy či sportovní kluby. Ze zahraniční jsou to např. MARKS & SPENCER, LENOX, Jack Daniels a mnoho dalších.

Tradice netradičními způsoby

Prvotní zaměření naší firmy byla tradiční výroba lité bižuterie, kterou jsme rozšiřovali o další způsoby výroby. Ale i tradiční bižuterie se dá vyrábět netradičními způsoby. Proto jsme v poslední době investovali do nových technologií a rozšířili tak možnosti výroby. Vedle odlévání ze slitin cínu a zinku můžeme jako jediní výrobci bižuterie v ČR vyrábět kusové i sériové zakázky CNC frézováním z měděných a tombakových plechů vč. gravírování. Dále je to technologie digitálního UV potisku či gravírování a řezání CO2 laserem. V plánu máme i nadále rozšířovat výrobu o nové technologie, abychom našim zákazníkům mohli nabídnout co nejširší možnosti jak jejich návrhy vyrobit.

Češi srdcem i duší

Slovo české pro nás není jen prázdnou reklamní frází. Snažíme se našim zákazníkům nabídnout opravdu ČESKOU výrobu. Proto více než 90% materiálů a komponentů pochází z České republiky. Současně se snažíme minimalizovat podíl nakupovaných komponentů a nahrazovat je vlastní výrobou. Našim cílem není nabízet bižuterii vyráběnou z levných asijských komponentů, ale bižuterii u které "česká" znamená opravdu česká.


Doufáme, že Vám tyto informace pomohli vytvořit stručnou představu o naší firmě. Pokud by jste se o nás nebo výrobě chtěli dozvědět více, můžete nás navštívit osobně. Rádi vás přivítáme.