O nás

Vážení návštěvníci www.jlp.cz,

těší nás, že jste zavítali na náš web a rádi bychom se Vám představili v několika krátkých, ale pro naši firmu výstižných bodech.

Česká rodinná firma

J.L.P.-BIJOUX s.r.o. je česká rodinná firma zabývající se výrobou bižuterie, módních doplňků, reklamních předmětů a kovodílů. Jako firma na trhu působíme od roku 1999. Původně jako FOP, následně došlo k transformaci na spol. s.r.o.. Od počátků sídlíme v Jablonci nad Nisou, který je neodmyslitelně spjat s tradicí výroby bižuterie, na kterou úspěšně navazujeme a dále v ní pokračujeme.

Sklo a bižuterii máme v krvi

Ačkoli jako firma působíme od roku 1999, tak v současnosti jsme v naší rodině již třetí generace, která se pohybuje v oblasti skla a bižuterie a své zkušenosti si nadále předáváme.

Fair play

Zakládáme si na "Fair play" podnikání a dodržujeme autorství a exkluzivitu vzorů našich zákazníků. Díky tomu se na nás obracejí i ostatní výrobci bižuterie, kteří jsou současně i naši konkurenti, ale nemají potřebné technologie. Nechávají si u nás vyrábět jejich vlastní komponenty nebo celé kolekce aniž by se museli bát o to, že jejich vzory budeme kopírovat či nabízet někomu jinému.

Máme za sebou známá jména

Vedle výroby vlastní kolekce bižuterie a kovodílů se zabýváme i výrobou pro známé obchodní značky. Mezi naše zákazníky patří významné módní nebo obchodní značky a návrháři jako jsou PIETRO FILIPI, Beata Rajská, Iveta Pecuchová Bílová. Ze zahraniční jsou to např. MARKS & SPENCER, LENOX, Jack Daniels a mnoho dalších.

Tradice netradičními způsoby

Prvotní zaměření naší firmy byla tradiční výroba lité bižuterie, kterou jsme rozšiřovali o další způsoby výroby. Ale i tradiční bižuterie se dá vyrábět netradičními způsoby. Proto jsme v poslední době investovali do nových technologií a rozšířili tak možnosti výroby. Vedle odlévání ze slitin cínu a zinku můžeme jako jediní výrobci bižuterie v ČR vyrábět kusové i sériové zakázky CNC frézováním z měděných a tombakových plechů vč. gravírování. V plánu máme i nadále rozšířit výrobu o nové technologie, abychom našim zákazníkům mohli nabídnout co nejširší možnosti jak jejich návrhy vyrobit.

Češi srdcem i duší

Slovo české pro nás není jen prázdnou reklamní frází. Snažíme se našim zákazníkům nabídnout opravdu ČESKOU výrobu. Proto více než 90% materiálů a komponentů pochází z České republiky. Současně se snažíme minimalizovat podíl nakupovaných komponentů a nahrazovat je vlastní výrobou. Našim cílem není nabízet bižuterii vyráběnou z levných asijských komponentů, ale bižuterii u které "česká" znamená opravdu česká.


Doufáme, že Vám tyto informace pomohli vytvořit stručnou představu o naší firmě. Pokud by jste se o nás nebo výrobě chtěli dozvědět více, můžete nás navštívit osobně. Rádi vás přivítáme.