Hodiny

Výroba moderních hodin s vlastním motivem.


Akrylátové hodiny s digitlním UV potiskem

Hodiny jsou vyráběny z akrylátového transparentního skla (plexisklo) o tloušťce 3mm a potištěny digitálním UV tiskem.

Potisk je alikován na zadní stranu, tak že je vidět skrze průhledné sklo. To vytváří lepší efekt, než kdyby se potisk aplikoval na přední stranu.

Ciferník hodin je řezán pomocí CO2 laseru a lze vyrobit téměř jakýkoli tvar. Symboly ciferníku lze natisknout dle předlohy, nebo je lze udělat vzdušné tzn., že symboly jsou vyříznuty z obvodu ciferníku a je skrze ně vidět pozadí za hodinami.Dřevěné hodiny s digitálním UV potiskem

Pro výrobu je používána překližka z topolu vysoké kvality AB-A, která neobsahuje téměř žádné suky či vady. Deska je 4mm tlustá a při výrobě jsou použity 2 desky, které se následně slepí kvalitním lepidlem. Tím se dosáhne vyšší tuhosti a nedochází ke kroucení desky. Dřevo je vždy broušeno na jemno, aby mělo co nejhladčí povrch, který je následně upraven dekorativními vosky na bázi přírodních olejů. K dispozici je 12 základních barevných odstínů.

Desku ciferníku lze pomocí CO2 laseru vyříznout v libovolném tvaru. Do dřevěné desky je pak přesně vsazeno plexisklo s UV potiskem. Do ciferníku lze také vyříznout a vsadit symboly v černé, nebo bílé barvě.


Technické parametry hodin

Rozměry:

Standardní rozměr hodin je 290mm. Lze však vyrábět libovolné tvary do max. rozměrů 290x415mm.

Hodinový strojek:

Hodiny jsou dodávány s kvalitním QUARTZ strojkem s tichým chodem. Stojek je opatřen úchytem  pro zavěšení na zeď. Do strojku se vkládá tužková baterie 1,5V typu AA (není součástí balení).

Ručičky:

Hodinové a minutové ručičky mohou být v černé, nebo bílé barvě. Vteřinová ručička může být černá, bílá nebo červená. Lze ji také vynechat a nahradit krytkou vteřinové ručičky.Barvené odstíny dekorativních vosků